
Ляльковий будиночок Leomark Beautiful House 90 см
- В наявності
- Код: 7094242424
4 870 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Величезний ляльковий будинок із трьома поверхами. На кожному поверсі є окремі кімнати, що дають змогу провести довгі години незабутніх веселощів. Іграшка зроблена повністю з дерева. Пофарбована в красиві пастельні тони з переважанням рожевого. У кожній кімнаті є меблі.
Чудова ідея, наприклад, для подарунка.
Серед кімнат є дитяча на мансарді, з двоярусним ліжком і конячкою-гойдалкою. Кухня з необхідною фурнітурою (плита, мийка, витяжка, шафки). Вітальня з каміном і ванна кімната з туалетним столиком, душем і туалетом. У будинок можна зазирнути через вікна, а гостей пригостити чаєм на терасі.
До набору входять:
4 дерев'яні ляльки (зріст ляльок: 2 х 10 см, 2 х 8 см).
Висота між поверхами: 28 см.
Розміри будиночка: 59 х 33 х 90 см.
Обладнання: 17 предметів.
Поставляється в розібраному вигляді, потрібне самостійне складання - інструкція додається.
У комплект входять меблі, що допускають будь-яке облаштування кімнат. Меблі можна пересувати і розставляти на свій розсуд)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 590 мм |
- Ціна: 4 870 ₴


