
Ляльковий будиночок з терасою та собакою
- В наявності
- Код: 13724932056
1 960 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний котедж із терасою та великою кількістю меблів.
Розміри будиночка: 61/61/48 см.
У будинку 9 кімнат, кухня, санвузол і 3 тераси.
Він виготовлений із якісного пластику та відповідає стандартам безпеки EN-71, CE.
Набір містить:
- гарний будинок;
- собака;
- численні аксесуари, як-от: кухня, ванна, крісла, диван, ліжко, пальми, садовий гарнітур, гойдалка, стіл і багато іншого.
У галереї товару є демонстраційне фото, що показує, як можна освітити будинок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 610 мм |
| Діаметр | 480 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | У приміщенні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 610 мм |
- Ціна: 1 960 ₴








