
Дерев'яний будиночок для ляльок
- В наявності
- Код: 13360429542
2 580 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Великий дерев'яний ляльковий будиночок - мрія кожної дитини, яка любить гратися вдома.
Багате оснащення лялькового будиночка гарантує успішні веселощі протягом багатьох годин.
Каркас лялькового будиночка зроблений в основному з дерева, з увагою до кожної деталі. Елементи, що входять до набору, урізноманітнюють веселощі.
До того ж у будиночку є ліфт, що не часто зустрінеш у такого роду іграшках.
Котедж має три рівні. Каркас будиночка пофарбований безпечними для дітей фарбами на водній основі. Обладнання котеджу також виконано з дерева.
У будинку цілих п'ять кімнат: вітальня, кухня, ванна кімната та спальня. Перевагою будинку є тераса, де домочадці можуть приготувати барбекю після важкого робочого дня.
Комплект містить:
- 3 чоловічки;
вітальня: диван, крісло, журнальний столик;
кухня: обідній стіл, 3 стільці;
дитяча кімната: дитяче ліжечко;
ванна кімната: раковина, ванна, унітаз;
тераса: гриль, шезлонг;
спальня: ліжко, туалетний столик-пуф.
Розміри будинку:
висота: 41,5 см;
ширина: 39 см;
глибина: 14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 2 580 ₴







