
Ляльковий будиночок MalPlay Villa songo + 2 поні
- В наявності
- Код: 13492520662
2 010 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Якщо Ваша дитина фанат мультсеріалу "My little Pony", то такий ляльковий будиночок буде найприємнішим подарунком для Вашої дитини!
Це прекрасний котедж із терасою та великою кількістю меблів.
Достатня кількість різноманітних аксесуарів дасть можливість дитині фантазувати під час гри і невпинно розвивати свою уяву)
Розміри будиночка: 57/39/22 см.
Розміри упаковки: 37/32/8 см.
Будинок складається з 3 кімнат, кухні, ванної кімнати та тераси.
Висота поні - 9 см і 7 см.
Набір містить:
- котедж Вілла Сонго;
- 2 поні;
- собака;
- численні аксесуари, як-от кухня, ванна, крісла, диван, ліжка, годинник, ліжко, гойдалка, стіл і багато іншого.
Іграшка відповідає стандартам безпеки EN-71, CE.
Новий продукт, упакований у барвисту картонну коробку.
Ідеально підходить для подарунка!
Це ідеальне співвідношення ціни та якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 2 010 ₴
