
Дерев'яний ляльковий будиночок Tender Leaf Toys
- В наявності
- Код: 13151757554
20 900 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Унікальний дерев'яний будинок Дитячої мрії!
Зустрічайте наш найбільший ляльковий будиночок! Будинок можна відкрити з трьох боків - спереду та збоку. Кожна кімната має свій малюнок на підлозі, щоб позначити різні функції кімнат. По обидва боки вхідних дверей є два невеликих патіо, які можна облаштувати з аксесуарами, наявними в наборі, - лавкою, пальмою, квітами і деревами в горщику та фонтаном.
Цей стильний чотириповерховий будинок прослужить Вашій дитині довгі роки!
Набори меблів від Tender Leaf Toys ідеально підходять до будинку!
Велике задоволення під час навчання творчої рольової гри та розповідання історій.
Кожен елемент у будинку зроблений з особливою ретельністю.
У Tender Leaf Toys ми надаємо великого значення таким деталям, як можливість відчиняти будиночок із трьох боків, що полегшує доступ до кожної кімнати.
Наші іграшки зроблені з каучукового дерева, яке походить із країни, розташованої на 13 000 райських островів - Індонезії. Для їх фарбування ми використовували безпечні та делікатні фарби, завдяки яким деревина зберегла свій природний вигляд і видиму структуру. Каучукове дерево винятково міцне, що є безперечною перевагою іграшок Tender Leaf.
Піклуючись про природу, ми саджаємо нове дерево замість кожного дерева, використовуваного для виробництва іграшок Tender Leaf.
У Tender Leaf Toys ми дбаємо про сталий розвиток планети і захист навколишнього середовища.
Tender Leaf Toys створені для найменших британським дизайнером Даніель Хенсон, яка вже багато років пов'язана з дитячою індустрією. Завдяки її досвіду, захопленості та неабиякій уяві іграшки від Tender Leaf Toys чудово відтворюють деталі навколишнього світу, а також дбають про розвиток мануальних і пізнавальних навичок дітей.
Усі етапи виробництва Tender Leaf Toys відбуваються в одному місці, з максимальною турботою про навколишнє середовище - в екзотичній Індонезії, країні, що славиться повагою до власної культури та природних ресурсів.
Набір містить:
- котедж;
- аксесуари для патіо (пальма, дерево, рослина в горщику, лавка, фонтан).
Будиночок призначений для дітей старше 3 років.
Розміри іграшки: 72 х 40 х 97 см.
Розміри упаковки: 92,5 х 43,8 х 14 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tender |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 720 мм |
- Ціна: 20 900 ₴



