
Дитячий стелаж для зберігання іграшок SoBuy КМБ55-В
- В наявності
- Код: 13562969396
7 100 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Якщо Ви маєте підходяще місце для компанії м'яких іграшок, щоб створити окреме відділення для кубиків Lego, або щоб діти мали вільний доступ до своїх улюблених книжок із картинками: варто придбати цю спеціально розроблену полицю.
Багато місця для зберігання! З 8 відділеннями для організації та зберігання дитячих книжок, іграшок тощо. На стільниці можна розмістити настільну лампу, годинник, фотографії тощо.
При висоті 104 см діти можуть покласти на нього свою улюблену книжку, кубики Lego та плюшевих ведмедиків і показати їх друзям!
Закруглені кути і грані призначені для того, щоб Ваша дитина не поранилася, граючи наодинці або з друзями.
Наш продукт постачається із захистом від відновлення для настінного з'єднання. Включає матеріал підкладки. Більше не потрібно боятися подряпаних підлог!
Полиця також відмінно впишеться в інтер'єр кабінету, офісу або спальні.
Специфікація
- матеріал МДФ, лакований білий;
- розміри (див. ілюстрацію): 106 х 30 см х 104 см;
- вага: близько 24,6 кг;
- вантажопідйомність: до 75 кг.
Просте і швидке складання та встановлення завдяки продуманій конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Форма стелажа | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 104 мм |
| Глибина шафи | 30 мм |
| Ширина шафи | 106 мм |
- Ціна: 7 100 ₴








