
Дитяче дерев'яне ліжечко Ola (5903699345030)
- В наявності
- Код: 6792052233
7 420 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Вашій увазі пропонується красиве дитяче класичне ліжечко з шухлядою Ola.
Ліжка Ola - це польський продукт високої якості та безпечного використання.
Внутрішній розмір ліжечка 120х60 см.
Відповідає всім вимогам.
Крім функціональності, ліжка Ola вирізняються гарним дизайном.
Характеристика:
- дитяче ліжечко з висувною шухлядою;
- внутрішній розмір 120x60 см;
- із сосни;
- безпечні краї;
- 3-рівнева висота ліжка;
- 3 знімні сходинки;
- шухляда з кришкою;
- шухляда на направляючих;
- пофарбовані безпечними фарбами;
- призначене для немовлят;
- міцна і стабільна конструкція;
- легко зібрати;
- у комплект входить набір шурупів, необхідних для складання ліжечка;
- матрац не входить до комплекту - на фотографіях показано тільки використання ліжечка;
- вага ліжка 30 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Тип механізму хитання | без механізму |
| Габаритні розміри | |
| Вага ліжечка | 30 кг |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 7 420 ₴