
Електрогойдалка Kinderkraft Luli Bouncer 2-в-1 (KKBULIGRY0000)
- В наявності
- Код: 10511351947
5 340 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Гойдалка призначена для дітей від народження до 9 кг.
Luli м'яко погойдує малюка з боку в бік - завдяки цьому малюк відчуває себе як на руках у батьків.
Має вбудовану панель управління - ви можете керувати швидкістю гойдання в 5 кроків.
Luli має цілих 12 приємних для слуху мелодій з регулюванням гучності.
Luli оснащена таймером, який можна встановити на 8, 15 або 30 хвилин. Коли він не встановлений, Luli весь час гойдається.
У комплект входить м'яка подушка, яку можна регулювати за висотою.
У гойдалки є 5-точкові регульовані ремені безпеки з широкою промежинною лямкою.
Luli має міцну і стабільну основу зі сталі.
Основу можна легко зафіксувати в статичному положенні.
Luli легко складається - завдяки цьому зберігання просте, а сама гойдалка не займає багато місця.
Поставляється з регульованим оголів'ям з 2 іграшками, які розбудять уяву вашої дитини.
2 способи живлення: батарейки або кабель живлення.
Батарейки в комплекті немає.
М'яка подушка - підвищує комфортність сидіння в гойдалці. Крім того, вона регулюється за висотою, що спрощує налаштування під зріст дитини.
Широке сидіння - воно виготовлене з приємного на дотик матеріалу, що робить його ідеальним для кожного малюка.
Матеріали:
рама: сталь,
сидіння: поліестер,
іграшки: плюшеві,
інші елементи: пластик.
Габаритні розміри гойдалки:
висота 55,5 см,
ширина 61,5 см,
довжина 51,5 см.
Розмір сидіння:
зовні: 72,5 см х 49 см:
всередині: 48,5 см х 39,5 см:
довжина шнура живлення: 155 см.
Вага: 4,2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KinderKraft |
| Країна виробник | Польща |
| Коліщата | Ні |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 55.5 мм |
| Глибина | 51.5 мм |
| Ширина | 61.5 мм |
- Ціна: 5 340 ₴








