
Стельовий світильник LightDark
- В наявності
- Код: 8147902391
2 460 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча уява може створювати незвичайні речі. Тут створюються нові чарівні світи, чудові дружні стосунки та творчі ігри.
Але передусім вона оживляє об'єкти, створюючи для них різні сценарії. Нова колекція ламп BUTTERFLY WHITE призначена для всіх батьків, які хочуть постійно стимулювати фантазію своїх дітей удома.
Світильники привертають увагу своїм оригінальним зовнішнім виглядом і виконують як функціональну, так і декоративну функцію.
Світильник прямо від виробника, виготовлений зі 100% польських компонентів.
Розміри:
Висота лампи: регульована макс. 100 см
Ширина смуги на стелі: 40см
Ширина всієї лампи: 58см
Діаметр абажуру: 23 см
Висота самого абажура: 26 см.
Джерело світла:
Дві лампочки під стандартну різь Е27 з максимальною потужністю 60 Вт.
Немає обмежень для світлодіодних ламп.
Лампа працює з двополярним вимикачем, а це означає, що коли вам не потрібно багато світла, ви можете запалити один абажур.
Будь-яке регулювання висоти, на якій висять штори, дає змогу повісити їх у лінію або асиметрично (як на фото).
Каркас світильника виготовлений із високоякісного металу, пофарбованого порошковою фарбою білого кольору. Все дуже добротно зроблено.
Додатковою окрасою світильника є 8 витончених метеликів (особливо зроблені, мають вигляд, як справжні). Метелики мають магніт, тому їх можна розмістити в будь-якому місці на світильнику. Метелики виготовлені з легкого матеріалу, за структурою, схожою на пташине перо. Завдяки цьому вони не становлять шкоди безпеці вашої дитини (у разі відриву від лампи).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 23 см |
| Довжина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 2 460 ₴


