
Прямокутний письмовий стіл Acord ANA 124 x 52 x 74 см венге
- В наявності
- Код: 5815317866
6 970 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Робочий стіл із системи CLP
Виріб було створено, щоб ідеально поєднуватися з іншими меблями цієї серії. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з іншими нашими продуктами. Можливість скласти цілий набір меблів для вітальні, спальні, дитячої та молодіжної кімнати, а також студії та кабінету.
Ширина: 124 см.
Висота: 74 см.
Довжина: 52 см.
Кількість шухляд: 3.
Товщина дошки: 16 мм.
Матеріал: ламінована дошка.
Окантовка: шпон АБС.
Колір: венге.
Вага: 45 кг.
Глибина шухляди: 40 см.
Ширина шухляди: 26 см.
Кількість дверей: 1.
Фініш: матовий.
Тип дверей: розпашні.
Кількість полиць: 5.
Збірка: меблі для самостійної збірки.
Форма стільниці: прямокутна.
Ширина місця для ніг: 53 см.
Висота місця для ніг: 61 см.
Додатковий функціонал: висувна полиця для клавіатури.
Двері: повні.
Корпус: венге.
Спереду: венге.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACORD |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 74 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 6 970 ₴





