
Стіл і стілець із висувною шухлядою Серденько
- В наявності
- Код: 13406674912
5 710 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Дитячий стіл і стілець - оригінальний стиль у дитячому інтер'єрі.
Дитячі меблі розроблені з урахуванням безпеки, комфорту і правильного розвитку дітей. Правильно підібраний стільчик зі столиком - чудовий спосіб створити місце, яке стане безпечним простором для дітей.
Стіл і стільчик для дитини - це основа веселощів, яка звільнить уяву, створивши ідеальні умови для розвитку кожного маленького художника. Меблі виготовлені із сертифікованих матеріалів, якісний ламінований меблевий щит, усі кути заокруглені, щоб використання меблів було безпечним для наших дітей, перевагою є сучасна та дуже стійка конструкція та шухляда під столом, де дитина може сховати або витягнути будь-що в будь-який час, щоб мати змогу створювати свої розваги без обмежень. Залежно від Ваших потреб, стіл ідеально підходить для навчання, малювання.
Стіл
Розміри: довжина 70 см, ширина 45 см, висота 50 см.
Стілець
Розміри: висота 54 см, ширина 32 см, висота сидіння 29 см.
Доступні кольори:
пастельно-рожевий,
яскраво-рожевий,
світло-сірий,
все біле.
Просимо Вас вказувати обраний колір набору в змісті повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 3 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 50 мм |
| Глибина столу | 45 мм |
| Довжина столу | 70 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
- Ціна: 5 710 ₴







