
Набір дитячих меблів стіл + 2 стільці Веселка PHO3562
- В наявності
- Код: 13157019527
3 510 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Блакитний столик з райдужним візерунком з масиву дерева - ідеальний предмет меблів для кожної дитини. Стіл стане місцем, де створюватимуться дивовижні витвори вашої дитини. Саме за цим столом вона почне розвивати свої творчі здібності. До набору входять два стільці у вигляді єдинорогів із райдужною гривою. Ніжки виготовлені з масиву сосни, а сидіння з МДФ. Розміри набору ідеально підходять для дітей від 3 років.
Набір ідеально підійде для двох дітей, які зможуть разом гратися та навчатися.
Чому це того варте?
Розміри столу: 50х50х42 см.
Розміри стільця: 26x28x51 см.
Матеріал: сосна + плити МДФ.
Тема: поні/веселка.
Тверда майстерність.
У комплекті: стіл + 2 стільці.
Основний колір: блакитний/рожевий.
Стіл для їжі та ігор.
Крім основних функцій, стіл чудово підійде для перших спроб самостійного приймання їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 50 мм |
| Глибина столу | 50 мм |
| Висота столу | 42 мм |
- Ціна: 3 510 ₴



