
Стіл Лакк Ікеа Дуб + Стілець Kritter Білий
- В наявності
- Код: 6842836122
3 290 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір білий.
Оригінальний продукт Ікеа.
Новий, упакований.
Високий стілець:
ширина: 27 см;
глибина: 29 см;
висота: 53 см.
Ширина сидіння: 27 см.
Глибина сидіння: 29 см.
Висота сидіння: 30 см.
Основні частини:
масив каучукового дерева,
акрилова фарба.
Задня стінка: ударостійкий полістирол.
Сидіння: Акрилова фарба, ДВП.
Стіл:
Довжина: 55 см
Ширина: 55 см
Висота: 45 см
Максимальне навантаження: 25 кг
Легкий, легко рухається.
Стільниця: ДСП, ДВП, Пластмаса АБС, Акрилова фарба
Наповнення: папір
Ніжка: ДСП, ДВП, плівка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 45 мм |
| Глибина столу | 55 мм |
| Довжина столу | 55 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
- Ціна: 3 290 ₴



