
Набір стіл Ikea Lack+ 2 стільці Mammut
- В наявності
- Код: 13080608914
4 760 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Стільці Mammut та стіл Lack, представлені до Вашої уваги, відносяться до серії дитячих меблів IKEA. Наша продукція нова та спочатку упакована в заводську упаковку.
Колір: білий.
Розміри столу:
довжина: 55 см;
ширина: 55 см;
висота: 45 см.
Максимальне навантаження: 25 кг.
Стільниця: ДСП, ДВП, Акрилова фарба, Пластмаса АБС, Папір.
Ніжка: ДСП, ДВП, Плівка.
Крісло доступне в 4 кольорах:
рожевий, синій, червоний, білий.
Розміри стільця:
ширина: 39 см;
висота: 67 см.
Глибина сидіння: 26 см.
Висота сидіння: 30 см.
Товар вимагає збирання.
Поліпропіленовий пластик
Меблі легкі, але стійкі, і дитина може переносити її з кімнати в кімнату або виносити в сад.
Він також ідеально підходить для використання на відкритому повітрі, так як виготовлений з матеріалів, стійких до дощу, сонця, снігу та бруду.
Будь ласка, вказуйте колір після покупки.
Якщо немає інформації про колір, ми надішлемо комплект такого кольору, що на основному фото.
Комплект:
два дитячі стільці Mammut + стіл Lack.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість предметів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 45 мм |
| Глибина столу | 55 мм |
| Довжина столу | 55 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 2 шт. |
- Ціна: 4 760 ₴







