
Стільчик для годування Kinderkraft Foldee 58 х 75 х 93
- В наявності
- Код: 13612741551
4 250 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Характеристика
З 6-місячного віку.
Складання одним рухом.
3-ступінчасте регулювання спинки.
2-ступінчасте регулювання підніжки.
3-ступінчасте регулювання лотка.
Місце для чашки.
Кошик під сидінням.
Матеріал, що легко чиститься.
Компактні розміри в складеному вигляді.
Стабільна, міцна конструкція.
Колір: сірий.
Складання одним рухом
Стільчик для годування Foldee складається одним рухом. Час приймання їжі ніколи більше не буде Вас дивувати - всього мить, і Ви будете готові до годування, щойно Ваша дитина почне вимагати їжі. Компактні розміри в складеному вигляді дадуть змогу без зусиль зберігати крісло вдома.
Легко носити
Зручна ручка і мала вага дають змогу вільно переміщати крісло - однією рукою. Дитина хоче їсти на кухні? А може вона раптом передумала і вважає за краще їсти у вітальні? Немає проблем - Foldee можна легко переміщати з кімнати в кімнату. Їх можна скласти до невеликого розміру - так крісло зручніше зберігати в шафі або поставити до стіни. Також він легко поміщається в багажнику автомобіля.
Подвійний лоток
Foldee оснащений регульованим подвійним лотком. Ви можете встановити його на одній з 3-х відстаней від сидіння, завдяки чому Ви створите комфортний простір для їжі Вашого малюка. Верх підноса можна зняти і промити під проточною водою. Лоток протестований і схвалений для прямого контакту з харчовими продуктами.
Широкий діапазон регулювання
Foldee можна відрегулювати відповідно до зросту та потреб дитини. Крісло має 3-ступеневе регулювання спинки, а підніжку можна встановити в одне з 2-х положень. Піднос регулюється за відстанню від сидіння - в 3-х положеннях. Правильне регулювання крісла підтримує правильну поставу дитини під час їжі.
Вища якість
Foldee виготовлений з матеріалу, що легко миється. Ви без зусиль відмиєте навіть найстійкіші плями зі стільця. Foldee також оснащений 5-точковими ременями, які можна регулювати і за необхідності знімати і прати. У кріслі також є кошик під сидінням - у нього можна заховати дрібні речі, наприклад соску або вологі серветки.
Специфікація
Матеріали:
Рама: сталь.
Сидіння: поліпропіленовий матеріал.
Чохол і кошик: поліестер.
Розміри:
У складеному вигляді: 58 х 32 х 71 см.
У розкладеному вигляді: 58 х 75 х 93 см.
Вага: 5,9 кг.
Для дітей: від 6 до 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KinderKraft |
| Країна виробник | Польща |
| Вага дитини | 10-16 кг |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 5.9 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 93 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
- Ціна: 4 250 ₴





