
Дитячий намет Iglo "Міські джунглі" 9 м +
- В наявності
- Код: 12164634906
6 100 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
Дитячий намет-вігвам виготовлено зі 100% бавовняної тканини з сертифікатом Oeko-tex і флісу minky.
Комплект вироблено на підприємстві в Польщі.
Комплект включає:
- каркас паличок виготовлений із деревини сосни без шкідливих хімікатів, з'єднаних алюмінієвими з'єднувачами;
- мат 4 см має потаємну блискавку;
- Ви можете видалити начинку і випрати килимок;
- подушки - Мавпа, Жираф, Лев - кульковий антиалергенний силіконовий наповнювач;
- підвіска-вимпел як на фото;
- стабілізатор, що перешкоджає складанню намету.
Сертифікат Oeko-Tex Standard 100.
Колір: бежевий із зеленим листям, гірчичний.
Намет чудово вписується в будь-який інтер'єр, створює затишну атмосферу і спонукає до творчих веселощів.
Намет-тіпі виготовлений зі 100% бавовни, натуральних матеріалів, підходить для дітей і не містить шкідливих хімічних речовин. Має сертифікати, що відповідають стандартам дитячої безпеки.
Влітку можна поставити дитячий намет у саду або на пляжі, захистивши дитину від сонця.
Проста конструкція дає змогу легко складати та розкладати намет. Стабілізатор, що входить до комплекту, забезпечує безпеку і зручність транспортування намету без необхідності його складання.
На задній стінці є подвійна кишенька, в яку поміститься багато дитячих скарбів, і віконце зі шторкою як на фото.
У разі забруднення дитячий намет можна зняти з каркаса і випрати, щоб він прослужив довше.
Розміри:
- основа вігвама: 120 х 120 см;
- висота вігвама в розкладеному вигляді: 145 см;
- склад: 100% бавовна;
- наповнювач кульки з антиалергенного силікону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1450 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 6 100 ₴






