
Дитячий намет-вігвам Iglo Spielwerk 3 роки +
- В наявності
- Код: 13791106371
6 220 ₴
- +380 (97) 924-21-78Viber
У великому дитячому наметі Spielwerk® можуть розміститися від 2 до 3 дітей.
Дитячий намет у вигляді індійського вігвама - чудовий спосіб провести вільний час і повеселитися!
Підлоговий килимок товщиною 2,5 см забезпечує комфорт під час гри.
Три однакові подушки так і ваблять Вас обійматися.
Подушка-зірка з веселкою, подушка-сердечко і квадратна подушка. Тож кожна дитина знайде свою улюблену подушку.
Відповідна за кольором гірлянда і ланцюжок зі світлодіодних зірок створюють затишну атмосферу.
Кути зірочки закруглені. Ланцюжок виготовлений із міцного небиткого пластику, має 20 світлодіодів і працює від батарейок.
Вікно вігвама можна закрити фіранкою. Двері також можна закрити шторкою збоку.
Практичні ремені утримують усе на місці та забезпечують оптимальну конфіденційність.
У двох великих внутрішніх кишенях достатньо місця для зберігання іграшок.
Безпека тут на першому місці завдяки заокругленій перекладині з тополі. На наметі також є нековзний упор, завдяки якому він стійкий, коли граються діти.
Намет виготовлено з високоякісної дихаючої бавовни, він легкий і зручний у транспортуванні.
Крім того, намет можна зручно зберігати в доданій сумці для перенесення, коли він не використовується або під час подорожей.
Намет також ідеально підходить як подарунок!
Технічні дані:
- розміри намету: 120x120x160см;
- розміри мату: 120x120x2,5 см;
- матеріал намету: 100% бавовна;
- тканина підлогового килимка: 100% бавовна;
- розміри штор: 22x25см;
- матеріал штори: 100% бавовна;
- розміри внутрішньої кишені: 15x20 см;
- кількість внутрішніх кишень: 2;
- матеріал лампи: 100% пластик;
- довжина легкого ланцюга: 3 м;
- кількість світлодіодів: 20;
- матеріал каркаса: 100% тополя.
Розміри подушки зірка з веселкою: 40х40 см.
Розміри подушки-сердечка: 30х30 см.
Розміри квадрата: 40x40 см.
Матеріал подушки: 100% поліестер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.85 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 6 220 ₴








