
Дитяча палатка-вігвам
- В наявності
- Код: 9841255823
3 020 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Тіпі прикрасить інтер'єр будь-якої кімнати і обов'язково стане чарівним місцем для Вашої дитини, повз яке жодна дитина не пройде байдуже.
Влітку укриття намету забезпечить укриття від сонця під час ігор на пляжі, в саду або на терасі.
Завдяки простій конструкції, намет можна дуже швидко складати і переміщати - в цьому випадку ідеально підійде чохол, що додається.
Включено:
- намет тіпі з вікном, вхід закривається липучкою або з можливістю кріплення матеріалу до жердин;
- мат;
- дерев'яні палиці;
- стрічка для прив'язки структури;
- 2 подушки;
- кришка з ручкою.
Розміри: 120/160/120 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 3 020 ₴



