
Дитячий квадроцикл на педалях 90 см
- В наявності
- Код: 6691510017
5 060 ₴
+380 (68) 508-79-13
- +380 (97) 924-21-78Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Міцна й безпечна конструкція
- Зроблено повністю в Польщі із сертифікованих матеріалів.
- Надійний привод, що передається ланцюгом — практично непорушний
— зручне ергономічне сидіння.
- зручне кермо з вбудованим рупором і м'якими ручками
- Тверді, широкі колеса.
- Зчеплення ззаду дає змогу встановити причіп
РОЗМІРИ АВТОМОСИЛЯ
Довжина 90 см,
Висота 50 см
Висота до сидіння приблизно 35 см.
Відстань від краю сидіння до педалей приблизно 30 см.
Максимальне навантаження до 50 кг!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWAT |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 90 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Тип | Квадроцикл |
- Ціна: 5 060 ₴

